Instagram
Kuchnie na wymiar Łódź

Odwiedź nasze studio: Łódź, ul. Inflancka 100

Napisz: perfektinflancka@gmail.com

Kuchnie na wymiar

Nasi projektanci to fachowcy, którzy od lat zajmują się doradztwem i projektowaniem w zakresie aranżacji wnętrz. Odwiedź nas i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Oprócz kuchni projektujemy szafy, garderoby, a nawet całe mieszkania. Rozwiązania w zakresie przechowywania dostarczają nam takie marki, jak Indeco, Astin, Bonari i Elfa. W ofercie mamy także sprzęt AGD od najlepszych producentów na rynku. Posiadamy tytuł Studia Partnerskiego od renomowanych firm Bosh i Siemens.

Naszą przygodę z kuchniami rozpoczęliśmy w 2000 roku. Od tamtej pory poszerzamy ofertę i projektujemy kuchnie na wymiar, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie i stabilną pozycję na rynku, a projekty kuchni i szaf stały się naszą pasją.

 

Oferujemy kuchnie na wymiar skrojone pod klienta, odpowiadające jego potrzebom i indywidualności. Dlatego tak istotna jest dla nas współpraca z licznymi dostawcami. Współpracujemy z największymi podmiotami w branży meblarskiej, m.in. z niemiecką Nobilią, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie. Zapewniamy kompleksową usługę od pomiaru po montaż.

O NAS

Kuchnie na wymiar

Zadzwoń teraz

Godziny otwarcia:

 

Pon. - Pt. 10:00 - 18:00

Sobota 10:00 - 15:00

Odwiedź nasze studio:

 

ul. Inflancka 100

91-852 Łódź

Napisz:

 

perfektinflancka@gmail.com

Zadzwoń:

 

PHU Perfekt Magdalena Gałaj z siedzibą w Boguszycach 123D, 96-200 Rawa Mazowiecka, REGON 750214097, NIP 8351040578

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)