Kuchnie na wymiar

Studio

ul. Inflancka 100

91-852 Łódź

Godziny otwarcia

pn - pt 10:00 - 18:00

sob 10:00 - 15:00

Znajdź nas na mapie

Kuchnie na wymiar

O NAS

Naszą przygodę z kuchniami rozpoczęliśmy w 2000 roku. Od tamtej pory poszerzamy ofertę i projektujemy kuchnie na wymiar, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie i stabilną pozycję na rynku, a projekty kuchni i szaf stały się naszą pasją.

 

Oferujemy kuchnie na wymiar skrojone pod klienta, odpowiadające jego potrzebom i indywidualności. Dlatego tak istotna jest dla nas współpraca z licznymi dostawcami. Współpracujemy z największymi podmiotami w branży meblarskiej, m.in. z niemiecką Nobilią, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie. Zapewniamy kompleksową usługę od pomiaru po montaż.

Oprócz kuchni projektujemy szafy, garderoby, a nawet całe mieszkania. Rozwiązania w zakresie przechowywania dostarczają nam takie marki, jak Indeco, Astin, Bonari i Elfa. W ofercie mamy także sprzęt AGD od najlepszych producentów na rynku. Posiadamy tytuł Studia Partnerskiego od renomowanych firm Bosh i Siemens.

Nasi projektanci to fachowcy, którzy od lat zajmują się doradztwem i projektowaniem w zakresie aranżacji wnętrz. Odwiedź nas i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kuchnie na wymiar

Po co czekać? Umów się!

Zadzowń 881 713 406

Kuchnie na wymiar
  1. pl
  2. en