Kuchnie na wymiar

O NAS

Naszą przygodę z kuchniami rozpoczęliśmy w 2000 roku. Od tamtej pory poszerzamy ofertę i projektujemy kuchnie na wymiar, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie i stabilną pozycję na rynku, a projekty kuchni i szaf stały się naszą pasją.

 

Oferujemy kuchnie na wymiar skrojone pod klienta, odpowiadające jego potrzebom i indywidualności. Dlatego tak istotna jest dla nas współpraca z licznymi dostawcami. Współpracujemy z największymi podmiotami w branży meblarskiej, m.in. z niemiecką Nobilią, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie. Zapewniamy kompleksową usługę od pomiaru po montaż.

Oprócz kuchni projektujemy szafy, garderoby, a nawet całe mieszkania. Rozwiązania w zakresie przechowywania dostarczają nam takie marki, jak Indeco, Astin, Bonari i Elfa. W ofercie mamy także sprzęt AGD od najlepszych producentów na rynku. Posiadamy tytuł Studia Partnerskiego od renomowanych firm Bosh i Siemens.

Nasi projektanci to fachowcy, którzy od lat zajmują się doradztwem i projektowaniem w zakresie aranżacji wnętrz. Odwiedź nas i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kuchnie na wymiar

Po co czekać? Umów się!

Zadzowń 881 713 406

Kuchnie na wymiar
  1. pl
  2. en
Kuchnie na wymiar

Studio

ul. Inflancka 100

91-852 Łódź

Godziny otwarcia

pn - pt 10:00 - 18:00

sob 10:00 - 15:00

Znajdź nas na mapie